Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya konusunda uzman ekibimiz ile, markanızın bilinirliğini arttırmak ve size daha çok müşteri potansiyeli çekmek için uğraşır. Ekibimizin asıl hedefi, minimum bütçe ile maximum fayda sağlayan, markanızın sosyal medya üzerinde bilinir hale gelmesini sağlamaktır. Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin,Foursquare gibi sosyal hesapları yöneterek, müşterilerinize daha etkin bir şekilde ulaşılabilmek için, görsel açıdan profesyonel çalışmalar ile reklam kampanyaları oluşturur.


Sosyal Medya Yönetiminde etkili hedeflere ulaşmak için neler yapıyoruz?


İçerik Yönetimi: Etkili bir içerik yönetimi ile , arama motorlarında iyi bir sonuç elde ederek markaya ait ürün ve hizmetlerin tanıtımını yaparak tüketiciye ulaşmak önemlidir. İçerik yönetiminin iyi bir uzman tarafından pazarlanması gerekir. Bir çok büyük şirketin sadece bu işleri takip edebilmesi için uzman bir ekiple çalıştığını biliyor muydunuz? Mikro siteler kurarak içeriklerinizi daha çok hedef kitlelere ulaşmanızda yardımcı oluyoruz. Paylaşım yaparken müşteri ile buluşmanıza yardımcı olacak sihirli kelimeleri özenle seçmekteyiz.

Diyalog Yönetimi: Sosyal medya üzerinde hedef kitle ile diyalog kurma şeklinde devam edildiğinde, yapılan çalışmalarda başarıya ulaşılabilme oranı yükselmektedir. Müşterinin ne denli bir isteği olduğunu iyi anlamak ve ona uygun reklam stratejisi belirlemek, diyalog yönetiminde çok önemli bir yere sahiptir. Hedef kitlenizin hoşlandığı paylaşımlarda bulunmak daha çok müşteri portföyü oluşturmanıza olanak sağlayacaktır.

Reklam Yönetimi: Reklam Yönetimi gün geçtikçe internet üzerinden reklamı tercih eden şirketlerin artması ile sosyal ağlara olan ilgide arttı. Facebook,Google,Twitter,Instagram gibi sosyal ağlar reklam kampanyaları oluşturmaya izin vermesiyle, tıklama için verilen maaliyetler günden güne değer kazanmaya devam ediyor. Şirketimiz reklam kampanyanız için en ucuz tıklama teklifi vererek, daha fazla hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Analytics: Veri analiz toolları ile sosyal ağlar hakkında gerekli bilgilerin bir çoğunu sağlar. Şirketlerin sosyal medya üzerinden daha detaylı verilere ulaşması ve gelecek stratejilerini belirlemede önemli bilgileri sağlamak için hizmet vermektedir.

Web tasarım konusunda uzman ekimiz, Bilgisayar mühendislerinden oluşmaktadır. Size en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Sitelerinizde yapılacak olan altyapısal kodlamalarda en sonra teknolojik programlama teknikleri kullanarak size ait bağımsız web siteleri tasarlıyoruz.

Device


Verdiğimiz Sosyal Medya Hizmetleri nelerdir?
- Google Reklamları
- Facebook Reklamları
- Instagram Reklamları
- Twitter Reklamları
- Yandex Reklamları
- Linkedin Reklamları