Web Tasarım

Mavisoft olarak, kurumunuza özel web siteleri geliştiriyoruz. Web Sitesi hazırlanması aşamasında kurumunuzla ilgili tüm argumanları koordineli bir biçimde hazırlayıp, hayata geçirmekteyiz. Kurumuzunu web ortamında tanıtımını Mavisoft ortaklığı ile sağlayabilirsiniz. Size sunduğumuz hizmetler sayesinde Web sitenizi Yönetim Paneli üzerinden kendiniz yönetebilir,içerik girebilir,Google Analytics ile sitenize ziyaretçilerinizi hangi kelimelerle nasıl bulduklarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.


Web Tasarım işlerinde uzman kadromuz ile her zaman sitenizi, en uygun ve optimum şekilde hazırlamaktayız. Sitelerimizde Google SEO çalışmaları yaparak, Google arama motorunda üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz.

Web tasarım konusunda uzman ekimiz, Bilgisayar mühendislerinden oluşmaktadır. Size en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Sitelerinizde yapılacak olan altyapısal kodlamalarda en sonra teknolojik programlama teknikleri kullanarak size ait bağımsız web siteleri tasarlıyoruz.

Device

Biz tercih etmeniz için bir kaç neden?
- Sitelerinizde çalıştığımız SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
- Kaliteli Tasarım
- Native çalışan Web Sitesi (Tüm mobil cihazlar ve tablet uyumluluğu)
- Uzman kadro
- Her zaman ulaşabileceğiniz ve sorularınızı cevaplayabileceğiniz bir firma
- Kesintisiz ve sorunsuz barınma hizmeti
- Sizin istekleriniz doğrultusunda yazılmış yönetim paneli
- En son ve en önemli neden, Müşterilerimizle beraber yürüttüğümüz koordineli çalışmalar ile sitenizi hedefinize uygun hale getirerek internet dünyasındaki müşterilerine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Web Programlama

Firmamız, web programlama alanında uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Kurumunuza özel web tabanlı yazılımlarda, ekibimiz size özel yazılım projeleri geliştirmektedir. Siz hayal edin gerisini bize bırakın! Ekibimizde Bilgisayar Mühendislerinden oluşan kadromuz ile size en uygun,optimum çözümler sunarak, firmanızın iş yükünü azaltarak,son teknolojiler yardımıyla çağa ayak uydurmanızı sağlıyoruz.